Atatürk Fotoğrafları Sergisi - 08 KASIM 2019

Atatürk Fotoğrafları Sergisi - 08 KASIM 2019

Atatürk Fotoğrafları Sergisi


Atatürk’ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde Capacity AVM olarak saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz.
Bu yıl 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel olarak, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bakırköy Şubesi iş birliğiyle düzenlenen, “Atatürk Fotoğrafları Sergisi” 8-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Capacity’de açılıyor. Ulu Önder Atatürk’ün, yaşamı boyunca çekilmiş olan pek çok nadide fotoğrafını bulabileceğiniz sergide dünyaya bıraktığı kalıcı izlerin tanığı olacaksınız.
Hayatını, Atatürk’ün bilinmeyen fotoğraflarını toplayarak, eşsiz bir koleksiyon oluşturmaya adamış namıdiğer, Atatürk’ün leblebilerini yürüten çocuk Hanri Benazus’un özel seçki fotoğraflarının yer alacağı kıymetli bir sergi sizleri bekliyor olacak. Açılışının 8 Kasım tarihinde yapılacağı sergide yazar Hanri Benazus, Atatürk ile ilgili yazdığı eserleri de sevenleri için imzalayacak.
Atatürk’ü anma haftası olarak Capacity’de düzenlenecek anlamlı sergiyi her gün 10.00-22.00 saatleri arasında B1 katı havuz alanında ziyaret edilebilirsiniz.